KONST / Litografier / Färglitografi 13253382
nr 1325 3382
Ilon Wikland
(f. 1930), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 6/360. Motivet: 43x50cm
Ilon Wikland, född 1930 i Estland, illustratör.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
4.200 kr
måndag 11 maj 2020
kl 21:12:06
1.000 kr
1.100 kr
1.500 kr
2.000 kr
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.600 kr
2.800 kr
3.200 kr
3.200 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
3.400 kr
3.600 kr
3.600 kr
3.600 kr (Budbetjänt)
4.000 kr
4.000 kr
4.000 kr
4.000 kr (Budbetjänt)